• 54 282 46 78
  • szkola@szkola1.pl
  • ul. Wyspiańskiego 4, Aleksandrów Kujawski

Samorząd Uczniowski

Przewodnicząca

Daria Skrzynecka

Daria Skrzynecka – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, uczennica klasy 3 w zawodzie Technik Programista. Promuje polski folklor, tańcząc w szkolnym Zespole Folklorystycznym. Poza szkołą, Daria udziela się w miejskiej Ochotniczej Straży Pożarnej, której częścią jest od trzech lat. Gdyby nie mogła pomagać innym, nie byłaby sobą! Poza tym, w basenie czuje się jak ryba w wodzie.


Zastępca Przewodniczącej

Jakub Przekwas

Jakub Przekwas – zastępca przewodniczącej w Samorządzie Uczniowskim, uczeń klasy 3 w zawodzie Technik Programista. Kuba angażuje się w projekty społeczne, jest przedstawicielem naszej Szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta. W wolnym czasie spotyka się z mieszkańcami Aleksandrowa Kujawskiego, aby rozmawiać o kierunkach, w jakich miasto mogłoby się rozwijać. Kiedy nie działa społecznie, biega za piłką w aleksandrowskim klubie „Orlęta”


Skarbnik

Kacper Senske

Kacper Senske- sekretarz samorządu, uczeń klasy 4 w zawodzie Technik Mechanizacji Rolnictwa. Kacper z zamiłowania jest rolnikiem, a zawód który zdobywa uzupełni jego wiedzę w tym zakresie. Ma on już za sobą trzy kursy, których ukończył dzięki Szkole i pomogą mu one w przyszłości. W wolnym czasie Kacper jeździ na różne targi motoryzacyjne i rolnicze, dowiadując się w ten sposób o nowych technologiach w tych dziedzinach. Poza tym, jeździ na torach kartingowych, gdzie zdobywa najlepsze wyniki.

Zespół Szkół nr 1