Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy. Następnie odbył się "proces" ucznia zakończony surową karą. Ten proces, to oczywiście wspaniała inscenizacja przygotowana przez uczniów klas 1 Technikum Informatycznego oraz 1 Technikum Obsługi Turystycznej pod kierunkiem pani profesor Ewy Ratajczyk i pani profesor Joanny Kobus.
Pan Andrzej Nowicki, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 CKP, wręczył świadectwa z biało- czerwonym paskiem uczniom z wysokimi średnimi ocen i nagrody dla pozostałych wyróżniających się uczniów. Niespodzianką okazała się obecność pani Jolanty Aleksiuk z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Aleksandrowie Kujawskim, która uhonorowała uczniów- aktorów, którzy zrealizowali krótkometrażowy film nt. profilaktyki uzależnień.

© 2006-2019 Zespoł Szkół Nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.