Uroczyste zakończenie zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2015/2016

W piątek 24 czerwca 2016 zakończyliśmy uroczyście zajęcia dydaktyczne w kolejnym roku szkolnym 2015/2016. W pierwszej części uroczystości pan dyrektor Andrzej Nowicki wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy oraz stypendium firmy Viando (500zł) dla wyróżniającego się w nauce przedmiotów zawodowych ucznia klasy 3 Technikum w zawodzie technik technologii żywności.

W drugiej części, zebrani nauczyciele i uczniowie zobaczyli przedstawienie muzyczno - teatralne w wykonaniu klasy 2 Technikum w zawodzie technik informatyk, zrealizowane pod kierunkiem wychowawcy - pana Romana Skowrońskiego.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za kolejny wspaniały rok - do zobaczenia we wrześniu.