Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

29 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.  Dyrektor szkoły Pan Andrzej Nowicki podziękował młodzieży za czteroletnią pracę na rzecz szkoły, współtworzenie jej atmosfery i wizerunku. Nagrody rzeczowe oraz dyplomy otrzymali  uczniowie, którzy zdobyli najlepsze wyniki w nauce oraz szczególnie zaangażowani w życie szkoły. Młodzież klas czwartych podziękowała dyrekcji oraz pracownikom szkoły za wspólnie spędzone cztery lata nauki.  Uczennica klasy 3 TOT Wioletta Sitko, w imieniu wszystkich młodszych klas, przekazała słowa pożegnania uczniom i uczennicom klas czwartych. Uroczystość uświetnił występ artystyczny uczennicy klasy 3 TTO Julii Rzymowskiej.

Przed abiturientami egzamin maturalny. Życzymy powodzenia!

© 2006-2022 Zespoł Szkół Nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.