Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 wybrzmiał po raz ostatni w tym roku szkolnym Mazurek Dąbrowskiego. Uroczyście odśpiewany hymn państwowy poprzedził końcoworoczną akademię. Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim, pan Andrzej Nowicki wręczył świadectwa z biało-czerwonym paskiem najlepszym uczniom oraz liczne nagrody.

Joanny Michalska z klasy 1 Technikum Agrobiznesu nominowana została do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uczennica uzyskała w bieżącym roku średnią ocen 5,09. Wspaniałe nagrody otrzymali uczniowie klasy 2 i 3 Technikum Technologii Żywności. Firma ROLFROZ z Chromowoli ufundowała stypendium dla Martyny Kołodziejskiej z klasy 2 i Agnieszka Grobelska z klasy 3. Nagrody w wysokości 2000zł każda, wręczyła Pani Renata Skorupa – Prezes Zarządu.  Dodatkowo Martyna Kołodziejska otrzymała nagrodę w wysokości 500zł za najlepszą frekwencję na zajęciach praktycznych od firmy VIANDO z Radojewic. Uczennica Paulina Skowron otrzymała nagrodę - kurs prawa jazdy kategorii B - od firmy: Centralny Ośrodek Szkolenia Kierowców w Aleksandrowie Kujawskim.

Całość uświetnił montaż słowno-muzyczny przygotowany przez klasę 1 Technikum Informatycznego i Organizacji Reklamy pod kierunkiem pani Marty Stankiewicz.

Życzymy wszystkim wielu pięknych chwil w okresie wakacyjnym i abyśmy wszyscy spotkali się 1 września. Do zobaczenia!