Szkolenie dla klasy III TMRiA z zasad bhp w gospodarstwie rolnym

28 września w naszej szkole, wspólnie z terenową placówką KRUS w Aleksandrowie Kujawskim, odbyło się szkolenie dla klasy III TMRiA z zasad bhp w gospodarstwie rolnym.  Uczestnicy spotkania uzyskali informację na temat zapobiegania wypadkom oraz postępowania powypadkowego.

Po zakończeniu szkolenia odbył się konkurs sprawdzający wiedzę z zakresu bhp w rolnictwie. Wygrał go Dawid Brożek, który zgromadził 19 punktów na 20 możliwych. Tuż za nim uplasował się Jakub Grzębski oraz Konrad Ogrodowski, który uzupełnił podium. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy- ulotki prewencyjne KRUS.

Adam Jurek