Paintball w Ogrodniku

W piątek, 3 października 2017 roku uczniowie klasy III Technikum Informatycznego zorganizowali zawody w Paintball-u. Walki odbywały się w lesie, w pobliżu oczyszczalni ścieków. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny, z których każda liczyła po 8 zawodników. Dla wszystkich biorących udział w turnieju liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, a sama rywalizacja spadła na dalszy plan. Po emocjach "paintbollowych", które trwały około trzech godzin, uczestnicy mogli się posilić przy wspólnym grillu.

Wydarzenie w całości zorganizowali uczniowie “ogrodnika”, Mateusz Wesołowski i Kacper Zieliński. Opiekę nad grupą sprawowali nauczyciele przedmiotów zawodowych - p. Aneta Tomczak i p. Łukasz Przeździęk.