NAUCZANIE ON-LINE od 25 marca do 10 kwietnia 2020

Drodzy Uczniowie

Od 25 marca 2020 [środa] do 10 kwietnia 2020 [piątek] Ministerstwo Edukacji Narodowej przedłużyło ograniczenie funkcjonowania szkół w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

W tym czasie nauka jest realizowana na odległość.

W naszej szkole nauka będzie realizowana przez nauczycieli na odległość, zgodnie z aktualnym planem zajęć lekcyjnych.

Nauczyciele w czasie trwania swoich zajęć wynikających z planu lekcji będą kontaktować się z uczniami poprzez różnorodne formy komunikacji elektronicznej, przesyłając materiały do samodzielnej pracy lub prowadząc lekcje z wykorzystaniem metod i technik nauczania na odległość.

W e-dzienniku nauczyciele będą wpisywać tematy zajęć a we frekwencji zaznaczać wszystkim uczniom obecność lub nieobecność. Obecność będą mieli Ci uczniowie którzy na danej godzinie będą uczestniczyli w spotkaniu on-line lub te osoby, które zalogują się do e-dziennika i odczytają w danym dniu wiadomość nauczyciela.

Zajęcia w ramach kształcenia zawodowego będą prowadzone przede wszystkim w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych.

Podstawową formą kontaktu czy konsultacji nauczyciela z rodzicami i uczniami jest e-dziennik.

Andrzej Nowicki

dyrektor szkoły

© 2006-2020 Zespoł Szkół Nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.