Konkurs Orki Bielice 2017

W dniach 28-29 września 2017r. odbył się VII Regionalny Konkurs Orki Dla Młodzieży Szkół Rolniczych w Bielicach.

W czwartek 28 września dokonano uroczystego otwarcia konkursu. Tego samego dnia wszyscy uczestnicy przystąpili również do treningu. Z kolei w piątek, 29 września rozpoczęły się zmagania młodzieży w kategorii pług 3-skibowy tradycyjny i 4-skibowy obracalny. W polowych zmaganiach, jak co roku wzięli udział uczniowie  z 15 szkół rolniczych z terenu kilku województw. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV w zawodzie Technik Mechanizacji Rolnictwa w osobach  Krzysztofa Grzanki i Macieja Śmigla. Konkurs stał na wysokim jak co roku poziomie, a o końcowym zwycięstwie decydowały drobne szczegóły.  Zwycięzcom gratulujemy.