Dzień Otwarty 2018

18 maja odbył się w naszej szkole dzień otwarty. Tradycyjnie w godzinach od 10 do 13 prezentowaliśmy na stoiskach zawody kształcenia. I tak gimnazjaliści klas trzecich odwiedzili stanowiska Technikum Agrobiznesu, Technikum Informatycznego, Technikum Technologii Żywności, Technikum Obsługi Turystycznej oraz Technikum Geodezyjnego. Opiekunowie uczniów szkół gimnazjalnych proszeni byli do sali kominkowej w pałacu na poczęstunek. Zarówno wewnątrz naszego pałacyku, jak i na zewnątrz znajdowały się stoły pełne rozmaitych potraw- sałatki, kanapki, pizza, ciasta a także frytki i grillowana kiełbasa. Po ubiegłorocznej przerwie, powróciła scena muzyczna na której wystąpił szkolny zespół muzyczny Tetragramaton. Były też niespodzianki- występ naszego gościa Dagmara, czy przejażdżka trójkołowym motocyklem księdza Mariusza. Na koniec tradycyjna belgijka; wszystko zaś w formie radosnego pikniku i zabawy. Na nic zdały się aplikacje przewidujące deszcz - Stwórca postanowił inaczej darząc organizatorów dnia otwartego a także naszych gości przepiękną pogodą. Jak co roku.
Zapraszamy gimnazjalistów do naszej szkoły od pierwszego września. Macie w czym wybierać!