Apel Wigilijny

W piątek 22 grudnia 2017 do wspólnego oczekiwania na Boże Narodzenie zaprosiła nas klasa trzecia Technikum nr 1 w zawodach: technik agrobiznesu oraz technik mechanizacji rolnictwa, pod kierunkiem wychowawcy - pana Marcina Jędrzejczaka.
Krótkie, wymowne przedstawienie teatralnie uwidoczniło konieczność ponownego, bardziej refleksyjnego spojrzenia na innego człowieka - jego potrzeby i troski. Boże Narodzenie staje się więc sensem i drogowskazem dla ludzi. "A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie." Łk 2,12

Życzenia świąteczne i noworoczne złożył wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły - pan dyrektor Andrzej Nowicki.