AGRO SHOW BEDNARY 2017

Stało się już niemal tradycją, że we wrześniu młodzież z Naszej Szkoły uczestniczy w targach Agro Show. Tak i tym razem nie mogło Nas zabraknąć w Bednarach. Uczniowie klas 1 i 2 Technikum w zawodzie Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz 4 Technikum Mechanizacji Rolnictwa mieli okazję na własne oczy ową wystawę.

AGRO SHOW  od lat postrzegane jest jako miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Agro Show w skrócie to: 4 dni wystawy, ponad 800 wystawców i ponad setka wystawców z zagranicy, blisko 150 tysięcy zwiedzających i prawie 120 ha powierzchni ekspozycji. Wystawa jest organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Poniżej kilka zdjęć  z targów.