AGRO SHOW BEDNARY 2015

Stało się to już niemal tradycją, że we wrześniu młodzież z nNaszej Szkoły uczestniczy w targach  AGRO SHOW. W tym roku także nie mogło nas zabraknąć w Bednarach. Uczniowie  klasy 1 Technikum Mechanizacji Rolnictwa/Technikum Agrobiznesu, 2 Technikum Mechanizacji Rolnictwa, 3 Technikum Agrobiznesu oraz 4 Technikum Agrobiznesu mieli okazję zobaczyć na własne oczy wystawę w Bednarach. Targi od lat postrzegane są jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Poniżej kilka zdjęć z targów.

A. Jurek