Zjazd Absolwentów - Jubileusz 70 - lecia Szkoły

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękuję za udział w Zjeździe Absolwentów Zespołu Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim - 26 września 2015 roku.

Mam nadzieję, że było Państwu miło spotkać się z koleżankami i kolegami, nauczycielami oraz, być może po wielu latach, odwiedzić szkołę.

Już dziś, serdecznie zapraszam na kolejny zjazd - prawdopodobnie 20 września 2025 roku.

Zdjęcia z ostatniego zjazdu dostępne są na naszej szkolnej stronie internetowej: www.szkola1.pl oraz na szkolnym facebooku: www.facebook.com/zs1ckp

Filmy z ostatniego zjazdu, a także sprzed lat dziesięciu (60-lecie) i dwudziestu (50-lecie)
dostępne są na szkolnym kanale youtube: https://www.youtube.com/channel/UCwiK6gAGNW8blT8go0DBMVg

Proszę abyście zechcieli Państwo przekazać wszystkim znajomym absolwentom szkoły tę informację oraz zaproszenie na kolejny zjazd.

Zachęcam do śledzenia szkolnej strony internetowej i szkolnego facebooka.

Monografie wydane z okazji 70-lecia są dostępne w sekretariacie szkoły.

W przypadku zauważenia nieścisłości w monografii, proszę o przesyłanie drogą mailową informacji, aby można było nanieść poprawki do przyszłego wydania.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję, że mogłem się z Państwem spotkać.

Andrzej Nowicki
dyrektor Szkoły

© 2006-2017 Zespoł Szkół Nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.