Poznań Game Arena 2017

6 października 2017 uczniowie klas informatycznych wyruszyli na coroczne targi gier i sprzętu komputerowego do Poznania.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, z których skrzętnie korzystali uczestnicy wycieczki. Wykonano mnóstwo "selfie" z youtuberami, zebrano autografy, a wielu udało się wygrać atrakcyjne nagrody.

Jednym z konkursów było składanie komputera "na czas". Naszym uczniom przydały się więc zajęcia z Diagnostyki Komputerowej smiley Największym zainteresowanie cieszyły się stoiska z wirtualną rzeczywistością.

Pogoda nie dopisała, sporo czasu trzeba było spędzić w poznańskich korkach, jednak w autokarze panował radosny klimat. Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni zameldowali się w Aleksandrowie Kujawskim o 21.30.

Opiekunami wycieczki byli Sławomir Kisielewski oraz Łukasz Przeździęk.

© 2006-2017 Zespoł Szkół Nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt: www.dean26.pl